Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ibrahimgok/domains/avukatibrahimgok.com.tr/public_html/parametre.php on line 74
Mevlid Kandili Mesajı

Mevlid Kandili Mesajı

Quote

Mevlid Kandili Mesajı.

.

Paylaş:
Mevlid Kandili Mesajı

Haber detayı

Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Gökler Hukuk Bürosu yönetim kurulu başkanı Avukat İbrahim Gök, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) dünyaya teşriflerinin, yıl dönümünde bir Mevlid Kandilini daha idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Gök, "Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif ettiği gece olan Mevlid Kandili, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularımızın daha da pekişmesine, güçlenmesine vesile olacak en müstesna gecelerden biridir.

Ahlakıyla, hoşgörüsüyle, adaletiyle, merhametiyle, bütün insanlığa kucak açan Hz. Peygamberimizin öğütlerine uymalı ve onun yolundan gitmeye özen göstermeliyiz. Bir Müslüman olarak Peygamber Efendimizin bütün güzel ahlâklarını örnek alarak kendimizi O’nun güzel ahlâkıyla donatmalıyız. İşte kandiller bu anlamda bir fırsat ve hatırlatma vesilesi olmaktadır.

Mevlid Kandilinin, Elazığ’ımıza, ülkemize gönül coğrafyamıza ve tüm İslam âlemine huzur ve mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Gökler Hukuk Bürosu

Yön. Bşk

Av. İbrahim GÖK